Lecznicza marihuanaTekst

Uzdrawiające właściwości oleju z konopi indyjskiej
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kwestia zastosowania marihuany w medycynie wzbudza wiele kontrowersji. Toczy się dyskusja o granicach jej dopuszczalności i stosowania.


Autor Leczniczej marihuany nie jest zwolennikiem palenia marihuany. Przeanalizował jednak najnowsze prace badawcze dotyczące medycznych właściwości oleju z konopi. Na łamach książki prezentuje bogaty przegląd wyników badań, przywołuje przykłady, opisuje konkretne przypadki zastosowania i ich rezultaty. Przekonują one, że odpowiednie stosowanie marihuany może wspomóc leczenie nowotworów, cukrzycy, schorzeń o podłożu neurologicznym np. choroby Alzheimera czy Parkinsona oraz wielu innych.

Czytelnik znajdzie w tej książce nie tylko obszerną wiedzę na temat właściwości konopi, ale również informacje o dawkowaniu, sposobach przyjmowania i interakcjach innymi lekami i suplementami.


Dr Mark Sircus jest znanym i cenionym lekarzem medycyny naturalnej i alternatywnej, autorem wielu poczytnych informacji o tematyce zdrowotnej. Polski czytelnik może znać go z takich publikacji, jak Leczenie magnezem – metoda przezskórna, nowa koncepcja lecenia; Woda życia; Filary zdrowia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 grudnia 2020
Mark Sircus "Lecznicza marihuana" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę