Na miłość boską!Audio

Posłuchaj fragmentu
Wejdź do magicznego świata Malwina Ferenz za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Na miłość boską!
Na miłość boską
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Pełna ciepła, miłości i humoru powieść, idealna na deszczowe, i nie tylko, popołudnia.

W starych, wrocławskich kościołach w tajemniczych okolicznościach giną niewielkie, zabytkowe rzeźby. Śledztwo policji, prowadzone przez atrakcyjną, ale samotną panią komisarz, toczy się dość niemrawo. Kuria zatrudnia prywatnego detektywa, Bożydara Kluzickiego, urodzonego pechowca, specjalistę od śledztw zlecanych przez rozwodzących się małżonków, z których większość doprowadza do celu czystym przypadkiem. Całej akcji nadają kryptonim: „Karmazynowa pantera”.

Ale być może wyjaśnienie zagadkowych kradzieży nie leży w niczyim interesie. A sprawa zabytkowych rzeźb sięga dalej, niż ktokolwiek by się spodziewał.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 czerwca 2020
  • Czas trwania: 10 godz. 04 min 14 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-465-6
  • Lektor: Donata Cieślik
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Malwina Ferenz "Na miłość boską!" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Na miłość boską
E-book
29,90 
Nadzieja Kost
19 października 2020

Zabawna powieść obyczajowa z wątkiem dochodzenia. Bardzo ciekawa tematyka, która nie pojawia się często w literaturze. Z wrocławskich kościołów zaczynają znikać rzeźby i kilkoro głównych bohaterów postanawia zająć się tą sprawą. Oryginalnie utkana intryga i akcja poprowadzona w sposób, który utrzymuje zainteresowanie czytelnika. Sporo się tutaj dzieje, ale autorka zadbała o przejrzysty rozwój wydarzeń, a przy tym można się świetnie bawić! Bardzo dobrze mi się czytało, a jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, nie wiedziałam do końca czego mogę się spodziewać. Teraz już wiem, że poszukam także innych książek Pani Malwiny Ferenz. Gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę