Ostatni skokTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ostatni skok
Ostatni skok
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,80  63,84 
Ostatni skok
Ostatni skok
Ostatni skok
Audiobook
39,90 
Szczegóły
Opis książki

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości.

Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią.

Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka, która rzuca się w pogoń za sprawcą, ale gubi jego ślad.

Podczas pokazu akrobatycznego w cyrku, w którym pracuje Bielewicz, dochodzi do wypadku. Poszkodowana zostaje Nadia – partnerka Bielewicza. Gdy gasną cyrkowe światła, rozpoczyna się prawdziwe życie.

Dwa lata później drogi bohaterów znów się krzyżują. Kto stoi za brutalną napaścią na właścicielkę znanej firmy jubilerskiej? Czy wydarzenia mają związek z tymi sprzed dwóch lat? Jak potoczyły się losy bohaterów po feralnym wieczorze?

Rasowy kryminał, w którym podobnie jak w cyrku, nic nie jest do końca oczywiste…

Małgorzata Rogala – autorka bestsellerowych powieści kryminalnych i thrillerów psychologicznych. Introwertyczka, miłośniczka języka francuskiego, muzyki jazzowej, kawy z kardamonem oraz ciszy. Nałogowo czyta, kocha zwierzęta i kontakt z naturą.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 lipca 2020
Małgorzata Rogala "Ostatni skok" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ostatni skok
Audiobook
39,90 

Przeczytałam już wszystkie książki Pani Małgorzaty Rogali i kolejny raz się nie zawiodłam. Rewelacyjna powieść! Mnóstwo emocji, świetnie wykreowani bohaterowie, ciekawe połączenie wydarzeń oraz świata drogocennych kamieni i cyrku. Bogate tło obyczajowe, jeden symboliczny trup, zakulisowe wydarzenia targów jubilerskich i pracy w cyrku. Moją uwagę zwróciła również relacja łącząca Nadię i Igora oraz ich miłość do sztuki cyrkowej. Sporo ciekawostek i informacji dotyczących diamentów i biżuterii. Książkę czyta się niezwykle szybko, a kryminalną zagadkę rozwiązuje dopiero w finale. Serdecznie POLECAM wszystkim Czytelnikom. Bardzo przyjemna lektura.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę