Grzech zaniechaniaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jesteś chory na to, w co uwierzysz.

Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje się wraz z przeglądaniem kolejnych akt pacjentów Brzozowskiej. Rozszerza się krąg podejrzanych i trudno jest policjantom znaleźć punkt zaczepienia.

Dochodzenie dodatkowo utrudnia fakt, że Michała Stępnia, byłego partnera Agaty, zamordowano. Policjantka zostaje uwikłana w grę, której reguł nie zna i w której nie obowiązują żadne zasady fair play.

Czy parze śledczych uda się wyjść z kryminalnych porachunków bez szwanku? Czy zdołają złapać mordercę, nim dla wszystkich będzie za późno?

Mistrzyni kryminału psychologicznego powraca!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Małgorzata Rogala "Grzech zaniechania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Agata Górska i Sławek Tomczyk»
Zapłata
Punkt widzenia
Cicha noc
-5%
Walentyna Kurek
18 czerwca 2020

Bardzo dobra książka Pani Małgorzaty Rogali, która nie wymaga nadmiernego skupienia, bo fabuła jest prosta, dzięki czemu pozwala się zrelaksować. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Pani Rogala jest jedną z moich ulubionych autorek polskich, nie przesadza w żadnym aspekcie, kreuje też ciekawe, wielobarwne postacie jak mój ulubiony Chudy na przykład, czy para policjantów niezawodnych – Górska i Tomczyk. W «Grzechu zaniechania» autorka poruszyła też niezwykle ważny temat brania przez lekarzy odpowiedzialności za ich decyzje. Podoba mi się, że Rogala nie bała się go poruszyć i poddała pod wątpliwość etykę lekarską. Ciekawa intryga i spora dawka analizy psychologicznej, czyli coś co lubię. Kolejna książka autorki, z którą świetnie spędziłam czas Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę