Cenny motyw

Tekst
Z serii: Celina Stefańska #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Celina Stefańska powraca!


Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska – prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie.


Śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji, postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje, kto stoi za traumą, z którą musi się borykać?


Nowa powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 grudnia 2020
Małgorzata Rogala "Cenny motyw" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Celina Stefańska»
Kopia doskonała
Niezbity dowód
Cenny motyw
-5%
Irena Ogier
19 stycznia 2021

Nie będę oryginalna, ale dla mnie Małgorzata Rogala jest mistrzynią pisania kryminałów i to bez rozlewu krwi. «Cenny motyw» to świetnie skonstruowany kryminał, w którym nie brakuje akcji. Druga część przygód nietuzinkowej pani detektyw Celiny Stefańskiej jest naprawdę ciekawa, a autorka nie schodzi poniżej ustanowionego wcześniej, świetnego poziomu. Mnie wciągnęło na dobrych kilka godzin, zanim się obejrzałam już dobijałam do końca lektury. Mogę Wam gorąco polecić tę serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę