3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Uwierz w Mikołaja

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Każdy z nas ma marzenia.

Agnieszka pragnie spędzić Wigilię z babcią, ale ta ma zupełnie inne plany. Nie godząc się z tym, Agnieszka jedzie do domu babci położonego w samym środku lasu. Jednak jej tam nie zastaje. Jedna śnieżna noc powoduje, że droga do cywilizacji zostaje odcięta, na dodatek przez zaspy brnie do niej święty Mikołaj.

Pięcioletnia Zosia chciałaby mieć choinkę tak ogromną, jak w centrum handlowym, a pod nią mnóstwo prezentów. Jednak tym razem jej Wigilia zapowiada się zupełnie inaczej…

Robert, policjant, przyjmuje służbę w Święta, bo przecież wszyscy mają rodziny, a on jest samotny. Więc może się poświęcić.

Sam w wigilijny wieczór jest też pewien starszy pan z długą siwą brodą, ale mu w ogóle to nie przeszkadza. Jest przekonany, że lubi samotność, a ludzi lubi tylko z daleka.

Jego żona natomiast ma aż nadto towarzystwa zwariowanych pensjonariuszy pewnego domu opieki.

Jedna świąteczna opowieść, wielu bohaterów. I wiele marzeń do spełnienia. Bo może żeby pięknie spędzić Święta, trzeba uwierzyć w Mikołaja?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 listopada 2019
  • Rozmiar: 370 str. 158 ilustracji
Magdalena Witkiewicz "Uwierz w Mikołaja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Krystyna Brodnicka
23 grudnia 2019

Nastrojowa, poruszająca, ciepła i bardzo bardzo świąteczna książka! Właśnie takiej lektury poszukuje w okresie około wigilijnym, aby nastrajać się na ten magiczny czas. Wielu bohaterów, wiele historii, lecz wszystko spójne i łączące całość w piękny morał. Bardzo podobał mi się także styl autorki, książkę czyta się bardzo przyjemnie. Ciężko się od niej oderwać. Polecam z całego serca:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę