Prawne formy kontroli pracownika w miejscu pracyTekst

Z serii: Monografie
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Prawne formy kontroli pracownika w miejscu pracy
Prawne formy kontroli pracownika w miejscu pracy
E-book
99  83,16 
Szczegóły
Opis książki

Monografia stanowi kompleksowe opracowanie zagadnienia dopuszczalności poddawania pracownika kontroli, ukazujące niezwykłe bogactwo poruszanej problematyki zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznym. Autorka analizuje społeczne, ekonomiczne i przede wszystkim prawne uwarunkowania procesu kontroli pracownika, jednocześnie ustalając miejsce prawa pracodawcy do kontroli pracownika w strukturze stosunku pracy. Definiuje i opisuje warunki dopuszczalności tej kontroli pozwalające na dokonanie oceny legalności każdej formy kontroli pracownika (zarówno unormowanej, jak i takiej, która nie stała się przedmiotem zainteresowania prawodawcy). Dzięki temu publikacja poświęcona aktualnemu obecnie zagadnieniu nabiera znaczenia uniwersalnego. Adresaci:


Książka przeznaczona jest dla praktyków prawa, przedstawicieli nauki i wymiaru sprawiedliwości oraz instytucji kontroli, jak również pracodawców i pracowników. Walory praktyczne niniejszego opracowania sprawiają, że sformułowane przez autorkę wytyczne mogą być przydatne dla osób zajmujących się zagadnieniem kontroli pracownika, w szczególności dla kadry kierowniczej,

pracowników działów personalnych oraz specjalistów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 978-83-264-7794-2
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
  • Spis treści
Magdalena Kuba "Prawne formy kontroli pracownika w miejscu pracy" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę