Życie na Manhattanie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Właściciel banku Vincenzo Tomasi potrzebuje opiekunki dla osieroconych bratanków. Ustala listę warunków, które kandydatka powinna spełniać. Na ofertę odpowiada pracownica jego banku Audrey Miller. Audrey lubi dzieci i wie, że potrafiłaby im stworzyć prawdziwy dom. Kusi ją też wysokie wynagrodzenie, bo bardzo potrzebuje pieniędzy. Na rozmowie z szefem dowiaduje się, że kontrakt obejmuje również małżeństwo z Vincenzem…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Lucy Monroe "Życie na Manhattanie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Klementyna Polanska
21 kwietnia 2020

Książka z gatunku romans, która nieźle mnie zaskoczyła. Vincenzo Tomasi poszukuje niani dla dzieci swojego brata, które zostały sierotami. Jednak lista wymagań stworzonych przez bogacza obejmuje także wstąpienie z nim w związek małżeński. Audrey, pracownica banku z zamiłowaniem do dzieci, odpowiadając na ofertę Vincenzo będzie musiała podjąć decyzję, która będzie miała niebagatelny wpływ na jej życie. Historia potoczy się dość nieprzewidywalnie, ja połknęłam ten romansik w parę godzin i chętnie przeczytałabym jak potoczyły się dalsze losy bohaterów. Lekka i przyjemna książka. Polecam na relaks.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę