Siostra Księżyca

Audio
Z serii: Siedem sióstr #5
0
Recenzje
Wejdź do magicznego świata Lucinda Riley za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Siostra Księżyca
Tekst
Siostra Księżyca. Siedem Sióstr
E-book
33 
Szczegóły
Opis książki

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna.


Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad.  Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.


Tiggy po śmierci ojca przeprowadza się do dzikiej Szkocji, by robić to, co zawsze kochała – opiekować się zwierzętami. Trafia do odosobnionej posiadłości Kinnaird, której właścicielem jest tajemniczy Charlie. Wkrótce spotyka odwiecznego mieszkańca majątku – starego Cygana. I dowiaduje się od niego, że w jej żyłach płynie krew ludzi posiadających dar uzdrawiania. Oraz że dawno temu przepowiedziano mu, że kiedy Tiggy do niego przybędzie, ma wskazać jej drogę do spalonej słońcem Granady.


W cieniu okazałych murów Alhambry Tiggy odkrywa swój związek z członkami słynnej cygańskiej społeczności Sacromonte, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swych domów podczas wojny domowej, i z La Candelą – największą tancerką flamenco swojego pokolenia. A pod okiem cygańskiej wiedźmy zaczyna uczyć się leczyć.


Przyjdzie jednak czas, kiedy los każe jej wybierać, czy powinna zostać z nowo poznaną rodziną, czy wrócić do Kinnaird, do Charliego…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2021
  • ISBN: 978-83-8215-108-4
  • Lektorzy: Anna Rusiecka, Kaja Walden
  • Redaktor: Anna Esden-Tempska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Siostra Księżyca" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Siostra Księżyca. Siedem Sióstr
E-book
33 
Książka należy do serii
«Siedem sióstr»
Siostra Księżyca
Siostra Słońca
Zaginiona siostra
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę