3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Król Łotrów

Tekst
Z serii: Rozpustnicy #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czwarty markiz Dain miał traumatyczne dzieciństwo i wyrósł na trudnego człowieka, który sprowadza innych na złą drogę. Wśród tych innych znalazł się brat panny Jessiki Trent. Jessica zamierza uratować brata, mimo że jako kobieta rozsądna dobrze wie, iż powinna trzymać się z dala od mężczyzn takich jak lord Dain. Ten zaś żywi awersję do przyzwoitych kobiet, panna Trent nie powinna go więc w ogóle interesować. A jednak od pierwszego spotkania jakaś siła pcha tych dwoje ku sobie, co przy takich osobowościach grozi nawet rozlewem krwi.

Najsłynniejsza książka Loretty Chase, laureatka nagrody RITA w kategorii romansów historycznych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
  • Rozmiar: 370 str. 1 ilustracja
Loretta Chase "Król Łotrów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Żywia Stys
15 czerwca 2020

Trzeci tom serii Rozpustnicy, która porwała moje czytelnicze serce. W tej części dzieje się naprawdę sporo, magnetyczne sceny pożądania i miłosne dramaty emocjonalne będą prawdziwą gratką dla fanów romansów, a wzruszające momenty z przeszłości wywołają łzę w nie jednym czytelniczym oku. Bardzo spodobała mi się przede wszystkim charakterna główna bohaterka, która ma własne zdanie i potrafi walczyć w imię swoich wartości. Starcia słowne pomiędzy Jess i Dainem sprawiały, że serce biło mi mocniej, choć i tak czuć było między nimi chemię, nawet podczas kłótni. Lektura «Króla Łotrów» była dla mnie prawdziwą przyjemnością, chętnie wrócę do niej, jak i do całej serii za jakiś czas. Polecam serdecznie

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę