Czyste złoAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Czyste zło
Tekst
Czyste zło
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

W górach Georgii odnaleziono szkielet kobiety. Ale prawda o tej zbrodni wciąż owiana jest tajemnicą.


Sprawa psychopatycznego porywacza Jacoba Nessa wciąż pozostaje otwarta, choć on sam od dawna nie żyje. Agentka specjalna FBI Kimberly Quincy i detektyw bostońskiej policji D.D. Warren nieustannie szukają śladów, które pozwolą ujawnić prawdziwą skalę jego zbrodni.


Wydaje się, że makabryczne odkrycie w Appalachach ma związek z działalnością Nessa. Do małej mieściny w górach przyjeżdżają więc obie, Kimberly i D.D., i zabierają ze sobą jedyną osobę, która ma szansę poskładać nowe dowody w całość: Florę Dane, ocalałą ofiarę psychopaty.


W miasteczku wydarzyło się coś naprawdę złego. To, co z początku przypominało gotycką tajemnicę, staje się jeszcze bardziej przerażające, kiedy okazuje się, że najgorsze sekrety Nessa wciąż kryją się w mroku.


Agentka specjalna FBI i policyjna detektyw będą musiały wykorzystać wszystkie umiejętności, by poprowadzić najbardziej makabryczne dochodzenie w swojej karierze, a Flora jeszcze raz zmuszona będzie sięgnąć do swoich mrocznych wspomnień, by spróbować rozliczyć się z przeszłością i – być może – uratować innych. Nie wie jeszcze, że czeka ją zadanie znacznie niebezpieczniejsze, niż sądzi. Bo czyste zło przez lata wcale nie zasnęło i jest bliżej, niż komukolwiek się wydaje.


Łańcuch morderstw, wybuchowy zespół FBI i dziewczyna, która od dawna milczy, ale od dawna też pragnie zemsty.


Karin Slaughter


Thriller psychologiczny, który szokuje zwrotami akcji i zmusza do przewracania kolejnych stron. Ta fabuła i postaci nie pozwolą ci przestać czytać. Lisa Gardner jest u szczytu kariery!


Kathy Reichs


Ta książka to prawdziwa torpeda, którą w stronę czytelników wystrzeliła Lisa Gardner, to kulminacja jej talentu. Zaczyna się spokojnie, od intymnego, osobistego punktu widzenia, a potem dodaje gazu i eksploduje, zostawiając czytelnika bez tchu.


Gregg Hurwitz

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 czerwca 2021
  • Czas trwania: 12 godz. 51 min 58 sek.
  • ISBN: 978-83-8215-419-1
  • Lektor: Anna Szawiel
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lisa Gardner "Czyste zło" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Czyste zło
E-book
39,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę