Czas przeszłyAudio

Autor:Lee Child
Z serii: Seria Jack Reacher #23
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Czas przeszły
Tekst
Czas przeszły
E-book
31  24,49 
Szczegóły
Opis książki

Tym razem Jack Reacher stanie twarzą w twarz z przeszłością. Ale przeciwników z pięściami i bronią, z jaką dotąd nie miał do czynienia, również nie zabraknie.


Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale, jak zwykle, nie ujechał daleko. Przy drodze widzi drogowskaz do miejsca, w którym nigdy nie był: miasteczka, gdzie mieszkał jego ojciec. Czym jest jeden dodatkowy dzień podróży? Dla Reachera niczym szczególnym.


Kiedy Reacher przekracza granicę miasteczka Laconia, kilka kilometrów dalej kanadyjskiej parze psuje się samochód i muszą się zatrzymać w odciętym od świata motelu. Wprawdzie każda jego ściana zdaje się wołać do nich, żeby wynosili się stąd jak najszybciej, ale samochód nie działa, a właściciele obiecują pomoc…


Tymczasem Reacher stara się dowiedzieć czegoś o rodzinnym domu, po którym w archiwach miejskich nie ma śladu. Żeby odnaleźć strzępy informacji o ojcu, Reacher będzie musiał wpakować się w niezłe kłopoty. Choć nie takie jak dwójka Kanadyjczyków… I dokona szokującego odkrycia: teraźniejszość może być ciężka do zniesienia, ale przeszłość też nie jest spokojna… raczej zabójcza.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • Czas trwania: 11 godz. 59 min 49 sek.
  • ISBN: 978-83-7885-016-8
  • Lektor: Tomasz Sobczak
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lee Child "Czas przeszły" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Czas przeszły
E-book
31  24,49 
Książka należy do serii
«Seria Jack Reacher»
Sto milionów dolarów
Ostatnia sprawa
Poszukiwany
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę