Detoks

Audio
Z serii: Czarna Seria
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Detoks
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

W wynajętym mieszkaniu w łódzkiej kamienicy zostają odnalezione zmasakrowane zwłoki studentki Martyny Bułeckiej. Brak śladów sugerujących tożsamość sprawcy. Brak motywów. Brak świadków.

Komisarz Tomek Kawęcki, jeszcze parę lat wcześniej utalentowany śledczy, dziś jest wypalonym samotnym alkoholikiem. Ale tylko on daje nadzieję na rozwikłanie sprawy zabójstwa 24-letniej kobiety, pod warunkiem że zdoła wziąć się w garść i zechce współpracować z kolegami. Tymczasem szczególnie młoda sierżant Magda Giętka budzi w nim nieuzasadnioną niechęć.

Szukając zabójcy Martyny Bułeckiej, policjanci zapuszczają się w najbardziej zdegenerowane rejony Łodzi. Poznają świat dewiantów, prostytutek i narkomanów, zblazowanych studentów i wykładowców, wykolejeńców balansujących na granicy prawa, skorumpowanych prawników i zdeprawowanych dziennikarzy. Przekonują się, że ludzie przeważnie nie są takimi osobami, za jakie się podają, a niektórych policjantów od przestępców różni jedynie mundur.

Wśród sfrustrowanych członków zespołu śledczego coraz częściej dochodzi do tarć. Sytuację dodatkowo komplikuje odkrycie związku pomiędzy zabójstwem Martyny Bułeckiej a sprawą sprzed czterech lat. Wówczas w małej wsi nieopodal Łodzi w podobny sposób została zamordowana nastoletnia dziewczyna. Tyle że sprawca tamtego zabójstwa został schwytany i osądzony. Tragiczna pomyłka? A może celowe działanie…

Audiobook w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 18 godz. 20 min 55 sek.
  • ISBN: 9788381430890
  • Tłumacz: Wojciech Żołądkowicz
  • Lektor: Wojciech Żołądkowicz
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Krzysztof Domaradzki "Detoks" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Detoks
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Czarna Seria»
Samotni
Rzeźniczka z Małej Birmy
Zamek z piasku, który runął
-5%
Książka należy do serii
«Komisarz Tomek Kawęcki»
Trans
Reset
Detoks
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę