Krew sióstr. Srebrna

Tekst
Z serii: Krew Sióstr #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Saga siedmiu barw – Krew Sióstr – część pierwsza – Srebrna.


Zapomniana legenda, której i tak nikt nie dałby dziś wiary, wydarta została z ludzkich umysłów przez czas naznaczony cierpieniem, śmiercią i upadkiem wszelkiej nadziei. Tak oto legenda spoczywa już tylko zapisana na zakurzonych zwojach w zamkniętej od wieków krypcie upadłego zakonu. Jednak nakreślone na woluminach prastarym językiem słowa, prawią jednoznacznie o siódemce sióstr krwi, które narodzą się, by na przeklętym kontynencie Unton zaprowadzić po wiekach wojen tysiącletni pokój. Lecz zwieńczyć swe dzieło będzie mogła tylko jedna z nich, podczas gdy jej rodzeństwo pochłonie nicość, zapomnienie i śmierć. Wszak czy ktoś może dać wiarę legendom, tym niegdyś smętnie snutym przez siwowłosych starców opowieściom, które obecnie przykryły pajęczyny, kurz i pył? Być może kimś takim jestem jeszcze na tym świecie właśnie ja. I choć z postępującą starością nadchodzi mój nieuchronny kres, to jako ostatni wciąż wierzę w moc sióstr krwi. W każdym razie jedną z nich, mianowicie tą, która ma szansę przezwyciężyć przekleństwo i zostać… przekonaj się kim.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8166-049-5
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Krzysztof Bonk "Krew sióstr. Srebrna" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Krew Sióstr»
Krew sióstr. Lazur
Krew sióstr. Alabaster
Krew sióstr. Czerwień
-5%
Dominika Cygan
29 maja 2020

"Pierwsza część sagi o legendarnych siostrach to ciekawa koncepcja świata łączącego magię, naturę i współczesne technologie. Fabuła wciąga i zaskakuje, a postacie są nieoczywiste. Przyznam jednak, że początek średnio mi się spodobał. Jednak zapewniam, że z każdym rozdziałem, jest co raz lepiej, dlatego bez wątpienia sięgam po kolejne tomy.

Autor prowadzi nas przez rozległe krainy pełne ciekawych i mitycznych stworzeń, w których to każdy prowadzi swoją walkę. Jeśli większość z nich myśli o bezgranicznej władzy, to są też takie, które walczą o swoją przyszłość i przetrwanie. Wspaniałe gryfy i mityczne smoki, ale nie brak też leśnych stworzeń. Ideał dla fanów SF. Polecam!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę