Inni mają lepiejAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Inni mają lepiej
Tekst
Inni mają lepiej
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Bywa skomplikowane, zwłaszcza gdy wyobraźnia zaczyna pracować na naszą niekorzyść.

Historia Zuzy, Natalii i Jagody to opowieść o tym, jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości, ukrytych pragnieniach, drugich szansach i kobiecej przyjaźni, która daje siłę, by uwierzyć, że szczęście może być wyborem, nie przypadkiem.

Inni mają lepiej to idealna lektura dla tych, którym wydaje się, że życie sąsiadów, znajomych, wszystkich bliskich i dalekich „innych” jest bardziej kolorowe i dla tych, którzy potrzebują zachęty, by ruszyć z miejsca.

Warto przyjrzeć się historiom bohaterek, by na co dzień nie ulegać iluzjom, a walczyć o to, co jest dla nas naprawdę ważne.

Krystyna Mirek – jest autorką powieści obyczajowych, które czytelniczki kochają za wartką akcję, ciepły humor i życiowe obserwacje.

Napisała już ponad dwadzieścia powieści, które ciesząsię niesłabnącym powodzeniem i zdobywają listy bestsellerów. Pisanie było jej pasją, stało się także zawodem i sposobem na realizację marzeń.

Z wykształcenia jest polonistką wiele lat pracowała w szkole. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 maja 2020
  • ISBN: 9788381774628
  • Lektor: Aleksandra Dzierżawska
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Krystyna Mirek "Inni mają lepiej" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Inni mają lepiej
E-book
29,90 
Wiara Tomaszewska
03 listopada 2020

Fabuła opowiada o trzech koleżankach, znajomych, które mają swoje małe problemy i którym się wydaje, że inni mają w życiu łatwiej, prościej, jaśniej, lepiej. Historia przypominała amerykański film obyczajowy. W najnowszej powieści Krystyny Mirek «Inni mają lepiej» doskonale sprawdza się stwierdzenie: «nie oceniaj książki po okładce». Bohaterki nie wiedząc co dzieje się w życiu tej drugiej i trzeciej koleżanki, cały czas się porównują: że ta ma lepszego męża, tamta jest świetnie zorganizowana i zawsze ogarnięta, ta ma tylko jedno dziecko to jest jej łatwiej… Tak naprawdę każda z nich ma problemy, mniejsze lub większe, ale dla każdej z nich są one niezwykle ważne. Super się czyta, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę