3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Odległe brzegi

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Odległe brzegi
Odległe brzegi
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,40  63,52 
Odległe brzegi
Audio
Odległe brzegi
Audiobook
Czyta Olga Bończyk
42,90 
Szczegóły
Opis książki

Elisabeth i Jack mają za sobą dwadzieścia lat małżeństwa. Kiedy ich córki wyprowadzają się z domu, dociera do nich, że ich związek się wypalił – stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Rozmyślania o niewykorzystanych szansach doprowadzają do separacji, która jednak nie przynosi im szczęścia.

Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe, to oboje odkrywają, że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność i poczuć miłość?

Kristin Hannah, przypomina nam o najcenniejszych darach, jakie dostajemy od życia: przyjaciołach, rodzinie, a także sile potrzebnej do dokonywania potrzebnych zmian… i odwadze do przebaczania.

"Kristin Hannah w piękny sposób ukazuje kobietę na rozdrożu. Szokuje czytelników determinacją Elizabeth Shore, która stara się zrozumieć swoją przeszłość i odnaleźć szczęście. Jest w tej książce prawda życiowa i wspaniała nauka, a wszystko opowiedziane śmiało, szczerze i z dużym poczuciem humoru. Ta opowieść na pewno wam się spodoba." Adrianna Trigiani, autorka «Big Stone Gap».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
  • Rozmiar: 360 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788381396714
  • Tłumacz: Bożena Krzyżanowska
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Kristin Hannah "Odległe brzegi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Odległe brzegi
Audiobook
Czyta Olga Bończyk
42,90 
Teodora Kosmatka
28 października 2020

Kolejna książka Kristin Hannah za mną i znów jestem zachwycona. Opowiada historię Elizabeth i Jacka, małżeństwa z dwudziestoletnim stażem. W książce pada mnóstwo pytań dotyczących relacji międzyludzkich oraz miłości, która z czasem zmienia swój kształt. Obyczajówka, która wciąga i angażuje na godziny. Niepowtarzalny klimat i skłaniająca do reflaksji treść sprawiły, że kilka moich popołudni przeminęło w mgnieniu oka. Warto poświęcić swój czas dla twórczości Hannah oraz przemyśleń jakie towarzyszą czytaniu jej książek. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę