Tylko martwi nie kłamiąTekst

Z serii: Hubert Meyer #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki, ale Hubert Meyer czuje, że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 690 str. 1 ilustracja
Katarzyna Bonda "Tylko martwi nie kłamią" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Hubert Meyer»
Sprawa Niny Frank
Nikt nie musi wiedzieć
Klatka dla niewinnych
-5%
Eugenia Chudzinska
17 czerwca 2020

Bardzo dobra książka, fenomenalnie napisana powieść od Pani Katarzyny Bondy. Choć pierwsza część ustawiła poprzeczkę wysoko, ta nie ustępuje jej pod żadnym względem. Kawał dobrego kryminału, wszystko jest przemyślane i trzyma się logicznej całości. Zagadkowe morderstwo, trudne śledztwo i stopniowe odkrywanie prawdy, które ani na chwilę nie dały mi się nudzić. Dynamiczna akcja i wciągająca, złożona fabuła osadzona na Śląsku oraz świetni bohaterowie, zwłaszcza rewelacyjny podinspektor Szerszeń. «Tylko Martwi nie kłamią» jest dla mnie czystym potwierdzeniem talentu i umiejętności pisarskich Katarzyny Bondy. Mogę o niej mówić tylko w samych superlatywach. Z przyjemnością stwierdzam, że to kolejna już książka Pani Katarzyny Bondy, którą będę polecać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę