3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Survival. ABC przetrwania w mieście

Audio
Autor:
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Survival. ABC przetrwania w mieście
Survival. ABC przetrwania w mieście
E-book
22 
Szczegóły
Opis książki

Epidemia, załamanie pogody, awaria zasilania, atak terrorystyczny, kryzys gospodarczy czy zamieszki, mogą spowodować, ze Twoje miasto, na pozór przyjazne i bezpieczne ‒ może zmienić się w dżunglę, w której ludzie walczą o przetrwanie.

Co robić, kiedy w kranie zabraknie wody, w gniazdku prądu, ulubiony telefon ogłuchnie, internet przestanie działać, a w lodówce pustki? Czego się wystrzegać? Gdzie szukać pomocy? Na te i inne pytania odpowiada nasz poradnik, który w trudnych chwilach wspomoże każdego mieszczucha.

Autor kryjący się pod pseudonimem KAFIR, oficer tajnych służb Wojska Polskiego ‒ uczestnik misji w Afganistanie, doświadczony preppers, radzi, jak nie spanikować i przetrwać w sytuacji kryzysowej. Daje wskazówki, jak przygotować się na sytuacje ekstremalne w mieście, takie jak pandemia wirusa, klęski żywiołowe (gwałtowne burze, śnieżyce, wichury, susze i powodzie, upały i mrozy), akty terroru, przemoc na ulicach, braki w zaopatrzeniu.

Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć, gdy nadejdzie katastrofa. Kup tę książkę, żeby czuć się pewniej i bezpieczniej. Bądź gotowy na ciężki czas i zapamiętaj radę KAFIRA: «Ucieczka z miasta nie zawsze jest rozwiązaniem. Trzeba wiedzieć, gdzie i po co uciekasz!».

Survival. ABC przetrwania w mieście jest rozwinięciem wcześniejszej książki KAFIRA – Pandemia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2021
  • ISBN: 9788311161801
  • Lektor: Przemek Corso
  • Wydawca: Bellona
  • Spis treści
Kafir "Survival. ABC przetrwania w mieście" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Survival. ABC przetrwania w mieście
E-book
22 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę