Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować

Audio
Autor:
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować
Tekst
Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować
E-book
14 
Szczegóły
Opis książki

Miasto, w którym mieszkamy – na pozór znane, przyjazne i bezpieczne – może nagle zmienić się w dżunglę, w której ludzie walczą o przetrwanie. Wystarczy epidemia, załamanie pogody, awaria zasilania, atak terrorystyczny, kryzys gospodarczy czy zamieszki.

Autor, kryjący się pod pseudonimem Kafir, oficer tajnych służb Wojska Polskiego, uczestnik misji w Afganistanie, były żołnierz jednostek rozpoznania i działań specjalnych, radzi, jak nie spanikować i przetrwać w sytuacji kryzysowej.

Co robić, kiedy w kranie zabraknie wody, w gniazdku prądu, ulubiony telefon ogłuchnie, internet przestanie działać, a w lodówce pustki? Czego się wystrzegać? Gdzie szukać pomocy?

Na te i inne pytania odpowiada nasz poradnik, który w trudnych chwilach wspomoże każdego mieszczucha.

To niezbędnik, w którym znajdziemy wszystko, co powinniśmy wiedzieć, gdy nadejdzie katastrofa. Dzięki niemu poczujemy się pewniej i bezpieczniej. Bądźmy gotowi na ciężki czas, mając w pamięci radę Kafira: „Ucieczka z miasta nie zawsze jest rozwiązaniem. Trzeba wiedzieć, gdzie i po co uciekasz!”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 maja 2020
  • ISBN: 9788311159709
  • Lektor: Tomasz Sobczak
  • Wydawca: Bellona
  • Spis treści
Kafir "Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować
E-book
14 
Marianna Cebertowicz
22 października 2020

Nigdy nie uwierzyłabym, że książka o takiej tematyce będzie tak bardzo na czasie. A jednak, wszechobecny lockdown spowodował, że zaczęłam szukać literatury w tym klimacie. Tak właśnie trafiłam na lekturę pt. «Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować» Kafira. Książka, która wyjaśnia podłoże wszelkich pandemii, ukazuje jak sytuacje ekstremalne wpływają na naszą psychikę i jak sobie z nimi radzić. Kafir zgromadził listę praktycznych porad bazujących na zachowaniu spokoju i zdrowego rozsądku. Polecam każdemu, kto nadal panikuje, że to koniec świata…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę