Content marketing. Od strategii do efektówAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Złów złotą rybkę w oceanie internetu!
Wiek XXI to epoka informacji. A może raczej: nadmiaru informacji. Internet w coraz mniejszym stopniu jest źródłem cennej wiedzy, przypomina raczej śmietnik przepełniony fake newsami i milionami bodźców oddziałujących na odbiorców w każdej sekundzie. Do tego stanu rzeczy przyczyniają się także marketerzy, którzy w obliczu ślepoty bannerowej czy też programów do blokowania reklam szukają coraz skuteczniejszych metod przykucia uwagi odbiorcy. Nie jest to łatwe. Według niektórych źródeł średni czas koncentracji internautów w ostatnich latach spadł do 8 sekund - to podobno tyle, ile trwa utrzymanie uwagi przez złotą rybkę. Dlatego sposobem na zwiększenie zainteresowania internetowych "złotych rybek" miał być content marketing, czyli marketing treści. Jednak ten modny trend, realizowany w niewłaściwy sposób, wcale nie prowadzi do osiągnięcia zadowalających efektów. Zamiast tego powoduje jeszcze większy chaos komunikacyjny. Jak temu zaradzić? Tu z pomocą przychodzi Justyna Bakalarska-Stankiewicz, autorka książki, z której dowiesz się między innymi: Czego content manager może się nauczyć z oper mydlanych?

 Dlaczego o swoim odbiorcy powinieneś myśleć jak o przyjacielu?

 Czy content marketing sprzedaje?

 Czemu panda, pingwin i koliber powinny mieć wpływ na Twoją strategię?

 Jak być SMART przy określaniu celów w marketingu treści?

 W czym marketer powinien upodobnić się do Jezusa?

 Czy Twoja firma to Mędrzec czy Błazen?

 Jak pisać do odbiorców, którzy nie czytają?

 A także wielu innych rzeczy, dzięki którym stworzysz naprawdę skuteczną strategię contentmarketingową dla swojej firmy i marki osobistej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2020
  • ISBN: 978-83-283-7264-1
  • Lektor: Justyna Bakalarska-Stankiewicz
  • Wydawca: Onepress
Justyna Bakalarska-Stankiewicz "Content marketing. Od strategii do efektów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę