Rozkoszne niespodziankiTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Emma Layton uciekła do Wyoming przed agresywnym byłym partnerem. Zamożny przedsiębiorca, Carson McNeill, proponuje jej schronienie. Emma przyjmuje propozycję Carsona, choć nie jest pewna, czy postępuje słusznie. Carson budzi w niej wiele gorących uczuć. Po kilku wspólnych nocach Emma uświadamia sobie, że Carson zyskał nad nią władzę, której nie chciała dać żadnemu mężczyźnie. Carson mógłby zranić ją bardziej niż jej były partner. Ale czy słusznie go ocenia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 17 stycznia 2020
Joanne Rock "Rozkoszne niespodzianki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«The McNeill Magnates»
The Magnate\'s Mail-Order Bride
The Forbidden Brother
The Magnate\'s Marriage Merger
-5%
Małgorzata Bartosik
05 maja 2020

Kolejna pozycja od wydawnictwa Harlequin w moich rękach.Tym razem padło na «Rozkoszne niespodzianki». Pomimo obiecującego tytułu niespodzianek w książce jest stosunkowo niewiele. Mimo to, fabuła jest wciągająca i jak na romans przystało – pełna emocji. Główna bohaterka, uciemiężona agresją partnera Emma Layton, przenosi się do Wyoming, aby odpocząć. Schronienie znajduje u Carsona McNeilla, bogatego biznesmena, który zawróci jej w głowie. Lekturę czytało mi się przyjemnie, lekki styl narracji i neutralne tempo akcji, w sam raz. «Rozkoszne niespodzianki» przeczytałam w jedno popołudnie, a szkoda, bo wkręciłam się w relację Emmy i Carsona. Polecam fanom romansów.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę