Prawda zapisana w popiołach. Tom 2. Krzyk zagubionych sercAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Początek lat sześćdziesiątych. Zimna wojna się zaostrza, na świecie wrze, a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej „małej stabilizacji”. Dla bohaterów nadszedł jednak czas, gdy życie zaczyna wystawiać rachunek za popełnione błędy. Niektórzy, szargani wyrzutami sumienia, starają się naprawić sytuację, innym los nie pozostawia wyboru. Jedynie najbliższe sercu osoby rozumieją motywy postępowania, a okoliczności często nie wydają się jednoznaczne. Mimo swoich wad i przewinień każdy z nich szuka oparcia w drugim człowieku i akceptacji. Czy uda się im wybrnąć z problemów, czy przyjdzie im za swe występki płacić przez resztę życia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 czerwca 2020
  • Czas trwania: 14 godz. 29 min 15 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-481-6
  • Lektor: Elżbieta Kijowska
  • Wydawca: Storybox
Joanna Jax "Prawda zapisana w popiołach. Tom 2. Krzyk zagubionych serc" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Kazimiera Ferenz
03 listopada 2020

Bardzo, ale to bardzo polecam! Fabuła „Krzyku zagubionych serc” osadzona jest na początku lat 60-tych, kiedy świat żyje zimną wojną a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej rzeczywistości. Znani i lubiani przez nas bohaterowie stają przed trudnymi wyborami. Wracają do nich mroki przeszłości, które stawiają ich w kłopotliwym położeniu. Nadchodzi czas podejmowania niełatwych decyzji, które często spotkają się z niezrozumieniem otoczenia. Czas walki o samego siebie, samoakceptację, odwagę i naprawę popełnionych błędów. Czyta się rewelacyjnie, pochłonęłam całą książkę w dwa dni. Sztos!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę