Coś śmiesznego. Bajki dla dorosłychAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Bajki cholernie aktualne i życiowe. Obfite w seks. Zaskakujące na końcu. Ale i ciekawe na początku. Język współczesny, potoczny. Łatwy do konsumpcji przez rzesze mało oczytanych. Wszystko to mogło się wydarzyć, ale nie musiało. Dzieciom raczej bym nie czytał. Wystarczy zostawić książkę na stole i wyjść. Same przeczytają.

Stefan Friedmann, aktor Bajki Jerzego A. Masłowskiego połknęłam jednym tchem. Idealnie trafiły w moje poczucie humoru. Szczególnie rozbawiły mnie pierwsza – o gadającym kocie, i ostatnia – o aniołach. Świetna rozrywka na popołudnia i wieczory.

Joanna Bartel, artystka kabaretowa Proponuję: jedno opowiadanie w niedzielę wieczorem i dobry humor na kolejny tydzień gwarantowany.

Krzysztof Respondek, aktor i piosenkarz, artysta kabaretowy (kabaret RAK) Podobno Bozia, by nasze ziemskie bytowanie uczynić znośnym, dała nam sen, nadzieję i… śmiech. Tego ostatniego nie zabraknie Państwu przy lekturze Bajek dla dorosłych. Pełne absurdalnego humoru historie ze zdumiewającą puentą wprawiają w dobry nastrój. Brawa dla autora za wyjątkową wyobraźnię i czerpanie garściami ze skarbnicy purnonsensu.

Lidia Stanisławska, piosenkarka, pisarka, felietonistka, aktorka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-942596-6-2
  • Lektor: Dariusz Bereski
  • Wydawca: Jam
Jerzy Andrzej Masłowski "Coś śmiesznego. Bajki dla dorosłych" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę