Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć…Tekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Świat wokół tak szybko się zmienia… i komplikuje. Dziś prowadzisz najpopularniejszy program motoryzacyjny wszech czasów, a jutro z różnych powodów musisz szukać nowej pracy.

Dobrze, że Jeremy Clarkson – pogromca absurdów, obrazoburczy komentator codzienności i niewyczerpane źródło jedynego w swoim rodzaju humoru – pomaga nam się w tym wszystkim odnaleźć. Z godną podziwu wszechstronnością ogarnia to, co nawet najtęższym umysłom świata polityki, mediów i biznesu wydaje się nie do ogarnięcia. W najnowszej książce dzieli się z nami swoimi obserwacjami, poglądami i dobrymi radami. Z jego ostrych jak brzytwa felietonów dowiemy się między innymi:

dlaczego prawa mężczyzn powinny być zrównane z prawami koni jak rząd jedną prostą ustawą może nam zapewnić nieśmiertelność w jaki sposób energia jądrowa dała nam świetną muzykę pop które zwierzę domowe to prawdziwy psychopata jakie pytanie zawsze przełamie pierwsze lody. Tom i Jerry to nie kreskówka, lecz film dokumentalny. Wielu Anglików powinno mieć zakaz opuszczania kraju. Politycy muszą nam obiecać (i zapewnić) lepsze routery Wi-Fi. A my… dbajmy o jeże! Oto poglądy człowieka, który po raz kolejny wyrusza w misję naprawiania świata.

I go naprawi… tylko pozwólcie mu dokończyć!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788366360792
  • Tłumacz: Michał Jóźwiak, Michał Strąkow, Olga Siara
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Jeremy Clarkson "Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć…" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Świat według Clarksona»
Świat według Clarksona. Tak jak mówiłem…
Świat według Clarksona 1
Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć…
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę