Ktoś tu kłamie

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Ktoś tu kłamie
Ktoś tu kłamie
E-book
38,90 
Szczegóły
Opis książki

Ktoś wie, że to nie był wypadek.

Ktoś wie, że popełniono zbrodnię.


Minął rok, odkąd Erica Spencer zginęła w wyniku tragicznego wypadku. Wydaje się, że nikt w Severn Oaks już nie pamięta o dramatycznym wydarzeniu, które wstrząsnęło tą małą społecznością. Do czasu, gdy do sieci trafia zapowiedź serii podcastów zatytułowanych „Prawda o Erice”. Ich autor zapowiada, że ujawnią, co tak naprawdę wydarzyło się na halloweenowym przyjęciu, podczas którego Erica... została zamordowana.


Podejrzanych jest sześcioro, a autor nagrań obiecuje w ostatnim z nich zdemaskować mordercę. Ponieważ każdy kolejny podcast skupia się na innym podejrzanym, mieszkańców Severn Oaks zaczyna ogarniać niepokój, a gdy jedna z wytypowanych osób ginie – wybucha panika. Uciekła? Jest winna? Grozi jej niebezpieczeństwo? Kiedy napięcie rośnie, sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie. Zwłaszcza, że każdy z nich ukrywa jakiś sekret. A jeden z nich już ma na koncie morderstwo…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8125-965-1
  • Lektor: Anna Szawiel
  • Redaktor: Maria Frąc
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Jenny Blackhurst "Ktoś tu kłamie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ktoś tu kłamie
E-book
38,90 
Andrea Janiec
10 listopada 2020

"Pierwsza książka Jenny Blackhurst, którą miałam okazję przeczytać. Mogę z czystym sumieniem polecić tę autorkę, ma niebywale lekkie pióro, świetny styl, i na pewno niebywały talent!

Sielankę, jaką jest życie w Severn Oaks przerywa wypadek, w którym ginie Erica. Po 10 miesiącach od jej śmierci, w sieci zaczynają pojawiać się tajemnicze podcasty, których autor zapowiada odkrycie zabójcy młodej kobiety. W każdym z odcinków ujawnia wstydliwe sekrety kilkorga przyjaciół, którzy czują się coraz bardziej osaczeni. Okazuje się, że jedno, małe kłamstwo doprowadziło do tragedii..

Niezwykle wciągająca, tajemnicza, budująca napięcie fabuła. Takie lubię najbardziej. Polecam książkę fanom thrillerów psychologicznych – jest to pozycja, która powinien przeczytać każdy z nich:)"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę