Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów IITekst

1
Recenzje
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Jarosław Niebrzydowski za 3 kliknięcia!
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

<br><b>Dr.Jarosław Niebrzydowski</b> wyjaśnia zawiłości leczenia i w prosty sposób tłumaczy co i dlaczego oraz jak należy prawidłowo leczyć w tej chorobie. Z danych statystycznych wynika, że większość chorych w Polsce nie leczy się wcale lub leczy nieprawidłowo. Samo łykanie leków, które nie hamują choroby a tylko łagodzą objawy nie jest leczeniem.<br><br> Do leczenia zniechęca chorych brak widocznych rezultatów i powszechne przekonanie, że choroba jest nieuleczalna. Autor wyjaśnia, że powszechne w tej chorobie przyjmowanie leków zwanych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi oraz leków przeciwbólowych wcale nie leczy tej choroby tylko chwilowo łagodzi dolegliwości. Podobnie jak przyjmowanie sterydów. Leki te poza chwilową ulgą nie mogą pomóc osobom cierpiącym z powodu zapalenia stawów bo nie hamują postępów choroby. Tym samym nie dają szans na wyleczenie. Na dodatek powodują dużo efektów ubocznych.  Dzięki tej lekturze dowiesz się czym i jak prawidłowo leczy się reumatoidalne zapalenie stawów. Co robi twój lekarz robi dobrze lub źle. Czy masz przy tym leczeniu szansę na zatrzymanie choroby i późniejsze wyleczenie.<br><br> Poradnik ten w przeciwieństwie do wszelkich innych publikacji dostępnych w Polsce opisuje aktualnie stosowane metody leczenia oparte na najnowszych wynikach badań naukowych. Autor przekazuje najbardziej aktualną wiedzę odnośnie leczenia RZS.<br><br> Poradnik, który przedstawiamy <b>"Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów"</b> jest wydaniem uzupełnionym i poszerzonym. <br>Powodzenia w lekturze i walce z chorobą.<br>

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
Jarosław Niebrzydowski "Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów II" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne książki tego autora:
Jak leczyć osteoporozę
Jarosław Niebrzydowski
29,90 22,43
Rozwiń
Najlepsza recenzja
R
28 listopada 2019, 16:05Roman Karp

Nie książka, ale balsam do stawów dotkniętych reumatoidalnym zapaleniem! :) Tak małe, ale ile przydatnych informacji! Autor jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, budzi zaufanie. Jestem pewien, że jest wielu ludzi, którzy są gotowi zrezygnować z walki z tą chorobą, są przyzwyczajeni do maskowania bólu środkami przeciwbólowymi i to wszystko. Okazuje się, że może być inaczej. I na to nie musisz wydawać dużo pieniędzy. Po prostu naprawdę musisz. Ta książka opisuje technikę, dzięki której możesz nie tylko zatrzymać rozwój choroby, ale także na zawsze ją wyleczyć. Proces leczenia jest szczegółowo opisany, wystarczy dokładnie go wykonać, a wszystko będzie dobrze. Piszę to wszystko z jakiegoś powodu, technika autora naprawdę mi pomogła! Radzę wszystkim, którzy są zdesperowani! :)

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków