Motocyklizm. Droga do mindfulness

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Motocyklizm oznacza nie tylko motocyklową pasję czy styl życia. To przede wszystkim widzenia świata. Indywidualny, daleki od sztampy i nudy. Taki, rym, słowo, wolność ma nadrzędne znaczenie. To przeżywanie życia, z któego czerpie się garściami doświadczenie, radość i szczęście. Zarówno na oświetlonej słońcem prostej, jak i na smaganym deszczem zakręcie.


Ale nie dość tego, bo jak się okazuje, motocyklizm może być w zrozumieniu wielu idei socjologii, psychologii, filozofii zen, taoizmu czy wreszcie mindfulness. Jest niezwykle pojemną metaforą naszej życiowej drogi.


Z tej książki dowiesz się, jak:


ćwiczyć codzienną uważność,

odzyskać życiową równowagę,

działa harmonia rozwoju,

pomaga zmiana perspektywy widzenia siebie w świecie,

skorzystać z idei taoizmu czy zen w codziennym życiu,

odzyskać utraconą wartość związku z naturą,

wejść na kolejny poziom ludzkiej egzystencji.Lektura tej książki rzuca nowe światło na to, z czym borykamy się w naszym życiu, czego doświadczamy i jaką wiedzę czerpiemy z tych doświadczeń, by wzrastać!


Jarosław Gibas socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej, duchowej, mindfulness czy coachingu ranspersonalnego. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, idei zmiany czy psychologii transpersonalnej. Napisał również doskonale przyjęty przez motocyklistę;w poradnik Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki. Jest entuzjastą dużych cruiserów, prowadzi motocyklowego bloga bigbiker.pl, a na co dzień garażuje w Katowicach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • Czas trwania: 6 godz. 53 min 07 sek.
  • ISBN: 978-83-283-2659-0
  • Lektor: Jarosław Gibas
  • Wydawca: Sensus
Jarosław Gibas "Motocyklizm. Droga do mindfulness" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę