Моя логистика. Русский язык для логистов. Język rosyjski dla logistykówPDF

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

E-book zawiera 20 rozdziałów tematycznych, ułożonych według podobnego schematu. Każdy rozdział składa się z tekstu związanego z omawianą tematyką. Następnie wprowadzane są ćwiczenia mające na celu rozwój umiejętności w zakresie rozumienia, tłumaczenia i konwersacji w języku rosyjskim. Jako uzupełnienie rozdziałów autorzy zaproponowali ćwiczenia sprawdzające słownictwo, utrwalenie występujących w danym rozdziale terminów specjalistycznych, opanowanie synonimów oraz wdrażanie do wykorzystywania pojęć we właściwym kontekście. Na końcu książki zamieszczono wzory wybranych dokumentów w języku rosyjskim oraz słownik terminów logistycznych rosyjsko­-polski i polsko-rosyjski. Vladimir Dudakov - filolog i Jacek Szołtysek - logistyk - starali się znaleźć kompromis pomiędzy potrzebami nauczenia języka specjalistycznego a prezentowaniem zakresu logistyki.


Język rosyjski należy do tych środków komunikacji społecznej, które obok języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego, w najbliższej perspektywie okażą się dla polskich logistyków niezbędnym narzędziem pracy. Rynki wschodnie to potężny partner w wymianie handlowej i ważne ogniwo w tworzonych globalnych łańcuchach dostaw.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 maja 2021
  • Rozmiar: 198 str.
  • ISBN: 978-83-63186-81-4
  • Całkowity rozmiar: 8 MB
  • Całkowity liczba stron: 198
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Instytut Logistyki i Magazynowania
Vladimir Dudakov "Моя логистика. Русский язык для логистов. Język rosyjski dla logistyków" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Biblioteka Logistyka»
Meine Logistik. Deutsch für Logistiker. Język niemiecki dla logistyków
Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach. Przewodnik metodyczny
Zapasy i magazynowanie. Przykłady i ćwiczenia
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę