ŚwirusAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Świrus
Świrus
E-book
37,90  29,94 
Szczegóły
Opis książki

PRAWA DO EKRANIZACJI SERII SPRZEDANE! Jacek Ostrowski – laureat nagrody Czarnego Kapelusza na Festiwalu GRANDA 2019 – powraca ze swoją bohaterką, mecenas Zuzą Lewandowską!

Janek Paprocki cudem przeżywa katastrofę budowlaną. Gdy budzi się z amnezją w szpitalu, oświadcza, że kogoś zabił. Wskazuje miejsce ukrycia zwłok i broni. Mariański rusza z dochodzeniem.

Zuza Lewandowska przyjmuje Paprockiego jako swojego klienta. Wkrótce wychodzą na jaw kolejne tajemnice, a Lewandowska stara się odkryć prawdę i odnaleźć sens w chaotycznych zeznaniach Janka. Gdy w sprawę zaczyna mieszać się sekretarz partii – Wiśniewski, oraz warszawski gangster – Turski, sytuacja komplikuje się z dnia na dzień coraz bardziej.

Jakie znaczenie ma w tym wszystkim zniknięcie ulubionego płockiego lekarza? Czy zaginione przed laty kosztowności w jakikolwiek sposób wiążą się ze sprawą? Czy zamknięty w zakładzie psychiatrycznym Paprocki odzyska pamięć zanim będzie za późno na rozwiązanie zagadki?

Niespodziewane zwroty akcji doprowadzą Zuzę Lewandowską do finału, którego nikt się nie spodziewa!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 lipca 2020
Jacek Ostrowski "Świrus" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Świrus
E-book
37,90  29,94 
Książka należy do serii
«Seria z papugą»
Sarkofag
Świrus
Paragraf 148
-5%
Książka należy do serii
«Zuzanna Lewandowska»
Sarkofag
Świrus
Paragraf 148
-5%
Paulina Lewandoska
12 listopada 2020

Moje czwarte już spotkanie z mecenas Zuzą uważam za bardzo udane :-) Zuza wraz ze swoimi lokatorami, sprawami zawodowymi, życiowymi rozterkami pozostaje moją ulubioną bohaterką. Oby jej perypetie nigdy nie miały końca! Czekam na kolejne części i jak najbardziej polecam :-)

Andrzeja Mysliwiec
29 stycznia

Kolejne spotkanie z mecenas Zuzą, kolejny SZTOS! Chyba moja ulubiona książka z serii :-) Świrusa czytało mi się bardzo dobrze. Świetne teksty i dialogi, przewrotna i niebanalna fabuła. Jak zwykle Zuza Lewandowska, moja ulubiona bohaterka kryminałów, mnie nie zawiodła. Czekam na kolejne części tej świetnej serii :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę