Paragraf 148Audio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Paragraf 148
Tekst
Paragraf 148
E-book
36,90  27,68 
Szczegóły
Opis książki

Prawa do ekranizacji serii sprzedane!

Razu pewnego trzech krasnoludów się spotkało… Nie, to nie będzie bajka. To mroczna historia psychopatycznego seryjnego mordercy, który grasuje po Polsce, ćwiartując kolejne ofiary. Kiedy giną pierwsze dwie osoby, sprawa trafia w ręce mecenas Zuzy Lewandowskiej. Prawniczka jest zdeterminowana, bo po latach porównywania jej do nieżyjącego już ojca – niegdyś najlepszego adwokata w mieście – wreszcie ma okazję się wykazać i udowodnić, że nie ma sobie równych w swoim fachu. Wbrew zasadom prowadzi własne śledztwo, w którym wspomaga się wysokoprocentowym alkoholem i ekstra mocnymi. Czy w tym stanie zdoła dorwać maniakalnego zabójcę? Powieść osnuta na tle prawdziwych wydarzeń.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 lipca 2020
  • Czas trwania: 10 min 00 sek.
Jacek Ostrowski "Paragraf 148" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Paragraf 148
E-book
36,90  27,68 
Książka należy do serii
«Seria z papugą»
Wojna
Świrus
Paragraf 148
-5%
Książka należy do serii
«Zuzanna Lewandowska»
Wojna
Świrus
Paragraf 148
-5%
Stefania Mir
29 stycznia

Bardzo wciągająca książka. Przeczytałam w dwa wieczory. „Paragraf148” to pierwsza część serii z Papugą z mecenas Zuzą Lewandowską w roli głównej. Powieść ta jest doskonałą historią trzymającą w napięciu do ostatniej chwili. Tym bardziej jest ona ciekawa, zważywszy na fakt, iż inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Jeśli szukacie oryginalnego kryminału z barwnymi bohaterami i świetnym klimatem – serdecznie polecam!

Melania Moczar
29 listopada 2020

Książki oparte na prawdziwych wydarzeniach przyciągają mnie jak magnes :-) Tym razem na tapecie czasy PRL-u. Książka napisana rewelacyjnie. Bohaterowie świetnie zbudowani i wiarygodni. Język wyśmienicie oddaje realia PRL-u. Autor trzyma czytelnika w napięciu od samego początku do samego końca. Biorę się za kolejną część i polecam każdemu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę