Upadek milionera

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia – malownicza grecka wyspa – gwarantuje bajkowe widoki i cudowny klimat, ale jednocześnie funduje codzienną walkę o przetrwanie. Pobyt na obczyźnie dostarcza wielu rozterek i trosk, przy okazji ucząc, jak wygląda prawdziwe życie i co tak naprawdę się liczy.

Czy Danka, Emil i Marek dojdą do porozumienia? A może na ich drodze stanie ktoś jeszcze?

W kontynuacji bestsellerowej powieści «Kaprys milionera» dalsze przygody bohaterów dowodzą, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze. Akcja porywa czytelnika od pierwszych stron.

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi serie «Stajnia w Pieńkach», «Śnieżna Grań» i «Kobiety z odzysku» oraz dwutomowy cykl «Wszystko nie tak». Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

Jagna Rolska – absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Dotychczas opublikowała dwie powieści: «SeeIT», nominowaną w konkursie organizowanym przez Lubimyczytać.pl w kategorii powieści fantastycznych, i «Testament życia», powieść obyczajową, która otrzymała tytuł Książki Roku 2019 w plebiscycie Granice.pl. Zastępca redaktora naczelnego najstarszego polskiego portalu s.f., fantasy i horroru «Fahrenheit».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 września 2021
  • ISBN: 9788382349153
  • Lektor: Masza Bogucka
  • Wydawca: Prószyński Media
Izabella Frączyk "Upadek milionera" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę