Izabella Frączyk

Izabella Frączyk

Izabella Frączyk przyszła na świat 4 lipca 1970 roku w Krakowie. Uczęszczała do VIII Liceum Ogólnokształcącego. Z wykształcenia jest ekonomi... Szczegóły

O autorze

Izabella Frączyk przyszła na świat 4 lipca 1970 roku w Krakowie. Uczęszczała do VIII Liceum Ogólnokształcącego. Z wykształcenia jest ekonomistką, absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez kilka lat pracowała w polskich i międzynarodowych korporacjach, po czym wyspecjalizowała się w programach naprawczych dla małych i średnich firm. Jest mężatką, mamą dwójki dzieci. Mieszka w Krakowie.

Twórczość literacka

Izabella Frączyk zajmuje się pisaniem od 2009 roku. Pisze głównie powieści obyczajowe o charakterze komediowym i satyrycznym. Zadebiutowała w 2010 roku powieścią “Pokręcone losy Klary”, rok później ukazała się kolejna jej książka “Kobiety z odzysku”. W 2012 roku związała się z Wydawnictwem Prószyński i Spółka, i na jego łamach zaczęła wydać kolejne powieści:

  • ”Dziś jak kiedyś”,
  • ”Koniec świata”,
  • ”Jak u siebie”,
  • ”Siostra mojej siostry”,
  • ”Do trzech razy sztuka” i inne.

Swoje powieści dedykuje nie tylko kobietom. Przygody bohaterów osadzone w obecnej polskiej rzeczywistości sprawią, że każdy czytelnik odnajdzie w bohaterach samego siebie. Powieści Frączyk to głównie opowieści o ludzkich relacjach i o życiu.

Książki Izabelli Frączyk można przeczytać online na stronie LitRes lub pobrać w dowolnym formacie.

Podobni autorzy