Ryzykowne decyzje

Tekst
Z serii: Kobiety z odzysku #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ryzykowne decyzje
Ryzykowne decyzje
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,90  55,92 
Ryzykowne decyzje
Ryzykowne decyzje
Audiobook
Czyta Magda Karel
37,90  26,91 
Szczegóły
Opis książki

Od ostatnich perypetii Zuzki, Felicji i Gośki minęły 3 lata. Codzienne życie trzech sąsiadujących ze sobą rodzin płynie względnie spokojnym, utartym rytmem, ale jedynie do czasu, gdy jednej z przyjaciółek przytrafia się gorący romans. Zauroczona ognistym kochankiem kobieta całkowicie traci głowę, czym komplikuje życie zarówno sobie, jak i wszystkim wokół. Musi minąć wiele dni okupionych stresem i łzami, zanim sprawy jako tako się wyjaśnią. Niestety, na horyzoncie pojawi się wróg, który skomplikuje sytuację jeszcze bardziej. Kontynuacja bestsellerowej serii «Kobiety z odzysku». Ponowne spotkanie z przyjaciółkami przyniesie wiele niespodzianek, zwłaszcza że w ich szeregi wkroczy sympatyczna Agata. Dziewczyna, która uciekła sprzed ołtarza. Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi trylogię «Stajnia w Pieńkach», serie «Śnieżna Grań» i «Kobiety z odzysku» oraz dwutomowy cykl «Wszystko nie tak». Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 lutego 2021
Izabella Frączyk "Ryzykowne decyzje" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ryzykowne decyzje
Audiobook
Czyta Magda Karel
37,90  26,91 
Książka należy do serii
«Kobiety z odzysku»
Kobiety z odzysku
Trudne wybory
Ryzykowne decyzje
-5%
Józefina Rybicka
15 marca 2021

Polecam, jeżeli macie ochotę na lżejszą powieść :) Książka napisana jest lekkim, swobodnym stylem, z ironią i poczuciem humoru. Jest to z jednej strony lekka, opowiastka o życiu trzech przyjaciółek, gdy autorka puszcza wodze wyobraźni, ale z drugiej strony skłania nas do refleksji o życiu. Całą powieść czytałam z uśmiechem na ustach, jest to doskonały sposób na poprawę humoru i oderwanie od rzeczywistości. Polecam :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę