Kard. Stefan Wyszyński

Audio
Prymas Tysiąclecia
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Kard. Stefan Wyszyński
Kard. Stefan Wyszyński
E-book
24,90 
Szczegóły
Opis książki

Prymas szczególnym przykładem żywej miłości Ojczyzny i musi być policzony jako jeden z największych mężów w jej dziejach.

Jan Paweł II

Proces beatyfikacyjny kardynała Stefana Wyszyńskiego – to wskazanie, że Prymas Tysiąclecia był postacią, którą Pan Bóg postawił światu, a w szczególności nam Polakom jako wzór do naśladowania. Oto przedstawimy męża stanu, który przeprowadził kościół w naszej ojczyźnie przez najczarniejszy okres reżimu komunistycznego. Niejako obowiązkiem każdego katolika, Polaka i patrioty jest zaznajomienie się z życiem i dokonaniami, człowieka któremu każdy z nas zawdzięcza możliwość jawnego wyznawani wiary.

Niniejsza publikacja stanowi kompendium wiedzy o kardynale Stefanie Wyszyńskim. Dla wszystkich, którzy żyli w okresie Jego działalności będzie to wspaniałe przypomnienie dokonań Prymasa Tysiąclecia, zaś dla młodego pokolenia stanowić będzie piękna lekcję historii i miłości ojczyzny.

Książa zawiera wiele świadectw i wspomnień ludzi o kardynale Wyszyńskim oraz bezcenne wypowiedzi samego Prymasa Tysiąclecia, które nic nie straciły na swej aktualności a ich siła i mądrość do dziś stanowią jeden z najważniejszych drogowskazów wskazujących kierunek w jakim powinien kroczyć człowiek prawy, uczciwy i kochający Boga.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788375695762
  • Lektor: Bogumiła Kaźmierczak
  • Wydawca: Rafael
  • Spis treści
Marek Balon "Kard. Stefan Wyszyński" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Kard. Stefan Wyszyński
E-book
24,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę