Jego orgazm późniejTekst

Poradnik dla myślących kobiet
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Jego orgazm później” proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, wyjaśnia najbardziej powszechne seksualne nawyki i udziela fachowych odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog-terapeuta przeprowadził liczne rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali: przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami. Książka napisana w równie dowcipnym i intrygującym, jak „Jej orgazm najpierw” stylu, jest doskonałym przewodnikiem dla par, pozwalającym w pełni cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo.

Ian Kerner – doktor nauk medycznych, uchodzi za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 listopada 2020
  • ISBN: 9788381437936
  • Tłumacz: Radosław Madejski
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Ian Kerner "Jego orgazm później" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Cecylia Kuras
18 stycznia

Dowcipny i pełen wartościowej wiedzy poradnik i dla kobiet pragnących lepiej zrozumieć zasady osiągania przyjemności przez mężczyzn. Seks to przyjemność dla dwojga, a chociaż panowie z natury łatwiej osiągają przyjemność, nie znaczy to, że nie można zrobić tego lepiej lub gorzej jako seksualna partnerka. Książka bardzo ciekawa, holistycznie przedstawiona i napisana lekkim językiem. Gorąco polecam zachęcam do edukacji.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę