Star Carrier: Pierwsze uderzenie

Audio
Z serii: Star Carrier (PL) #1
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Star Carrier: Pierwsze uderzenie
Star Carrier: Pierwsze uderzenie
E-book
25,52 
Szczegóły
Opis książki

Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu osobliwości technologicznej, w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych…

Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swojego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym?”. Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku? Teraz masz niepowtarzalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy.

Ian Douglas prowadzi czytelnika przez meandry wojny z takim znawstwem, że będziesz miał wrażenie, jakbyś uczestniczył w wydarzeniach całym sobą, sercem, duszą i ciałem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2020
  • Czas trwania: 12 godz. 20 min 35 sek.
  • ISBN: 978-83-63302-89-4
  • Lektor: Sławomir Holland
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Ian Douglas "Star Carrier: Pierwsze uderzenie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Star Carrier: Pierwsze uderzenie
E-book
25,52 
Książka należy do serii
«Star Carrier (PL)»
Star Carrier: Pierwsze uderzenie
Star Carrier: Pierwsze uderzenie
Star Carrier: Swiatlość
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę