Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Audio
0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
Tekst
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
E-book
9,99  7,29 
Szczegóły
Opis książki

Doktor Dolittle ma wielu przyjaciół, tyle że… nie są nimi ludzie, a zwierzęta. I to nie byle jakie zwierzęta! Małpka Czi-Czi, kaczka Dab-Dab, sowa Tu-Tu, papuga Polinezja, prosię Geb-Geb i pies Jip, a przecież grono przyjaciół Doktora stale się powiększa. Wszystko za sprawą jego niezwykłej zdolności rozumienia zwierzęcej mowy. Dzięki niej staje się znany na całym świecie i wkrótce dociera do niego wiadomość, że ta nieprzeciętna umiejętność potrzebna jest w Afryce. Mieszkające tam zwierzęta wzywają go, aby zatrzymał niebezpieczną zarazę, która błyskawicznie rozprzestrzenia się wśród małp. Doktor odpowiada na ich wołanie o pomoc i wyrusza w daleki świat. A tam… czekają go jeszcze ciekawsze stworzenia i przygody, a nawet ucieczka z więzienia!  Bo jak się okazuje, także w dżungli można znaleźć prawdziwych przyjaciół, ale i narobić sobie niezłych wrogów… i kiedy wydaje się, że to już koniec przygód, nic bardziej mylnego, to dopiero ich początek…

W jaki sposób zwierzęta pomogły Doktorowi wykaraskać się z kłopotów i czy rozwiązało to wszystkie jego zmartwienia? I – najważniejsze – czy Doktorowi udało się ocalić małpy?

To piękna historia o poświęceniu i ponadczasowej przyjaźni, takiej, która przetrwa wszystko - przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzętami.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 19 maja 2021
  • ISBN: 9788366817111
  • Lektor: Jarosław Boberek
  • Wydawca: Aleksandria
  • Spis treści
Hugh Lofting "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
E-book
9,99  7,29 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę