3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

To zdarza się tylko w filmach

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Miłość przestała interesować Audrey, od kiedy z powodu ojca jej matka przeszła załamanie nerwowe. By odciąć się od rodzinnych problemów dziewczyna zatrudnia się w kinie. Tam poznaje niedoszłego filmowca Harry’ego. Nikt nie spodziewa się, że Audrey i Harry zakochają się w sobie tak szybko i szaleńczo. Jednak ich uczucie nie sprawi, że wszystko pójdzie jak z płatka.

Niestety prawdziwa miłość nie zawsze jest taka, jak w filmach…

Najwspanialsza historia miłosna nie opowiada o pocałunkach w śniegu czy pożegnaniach na lotnisku. Opowiada o cierpieniu, zakłopotaniu, nadziei i zdziwieniu, a przy tym zakazuje tandetnych frazesów. Oraz o zombie… Holly Bourne mierzy się z prawdziwą miłością w swojej przezabawnej i przejmującej powieści.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Holly Bourne "To zdarza się tylko w filmach" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zofia Krysiak
25 kwietnia

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych książek! Znajdziecie w niej masę cudnych odwołań do kina, świetny, lekki, młodzieżowy styl, poruszające tło obyczajowe, uroczych bohaterów. Bardzo polubiłam Audrey i niemal zakochałam się Harry'm, budzącym mnóstwo sprzecznych uczuć… Styl autorki bardzo przypadł mi do gustu, jest taki niezobowiązujący, codzienny, ale co najważniejsze, nie odniosłam wrażenia, żeby język ten był wymuszony, nienaturalny. Przez co książkę bardzo szybko się czyta. Bardzo, bardzo fajna! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę