3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Tylko jedno spojrzenie

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Życie Grace Lawson zaczęło się rozpadać, kiedy poszła odebrać zdjęcia.


W zwyczajne popołudnie, które miało się okazać ostatnim zwyczajnym popołudniem w jej życiu, Grace zaczęła przeglądać odbitki z rodzinnej wycieczki. Uśmiechnięte twarze córki, syna i Jacka – kochanego męża… A za chwilę – fotografia z zupełnie innych czasów, z pięcioma obcymi osobami.


Obcymi…? Jedna twarz wygląda bardzo znajomo… Zupełnie jakby Jack, tylko młodszy o dwadzieścia lat. Ale jej mąż zaprzecza, że znajduje się na zdjęciu. A tej samej nocy znika bez śladu.


Grace jest zdecydowana zrobić wszystko, aby odnaleźć Jacka i odkryć prawdę o podrzuconym zdjęciu. Nie wie jednak, że do tego samego dążą też inni – a wśród nich pewien zawzięty zabójca…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 26 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-721-3
  • Redaktor: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Tylko jedno spojrzenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jolanta Radek
29 kwietnia 2020

Jak dotąd najlepsza powieść Cobena jaką czytałam :) Fabuła typowa dla tego autora którą można określić dwoma słowami: przeszłość powraca. Autor jak zwykle wprowadza w rewelacyjny klimat. Pojawiają się mroczne postaci, które świetnie budują fabułę. Na początku dość smutna historia, którą czytało się opornie, ale potem się rozkręciło no i zaskakujący koniec.. Bardzo polecam! Naprawdę warta przeczytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę