Krótka piłka

Tekst
Z serii: Myron Bolitar Cykl #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Od kuli ginie była gwiazdka tenisa, dwudziestoczteroletnia Valerie Simpson. Przed śmiercią próbowała bezskutecznie umówić się z Myronem Bolitarem. Głównym podejrzanym jest klient Myrona, utalentowany czarnoskóry tenisista, Duane Richwood, który prawdopodobnie rozmawiał z Valerie dzień przed morderstwem. Prowadząc prywatne dochodzenie, Myron i jego przyjaciel, zblazowany psychopata Win Lockwood, wpadają na ślad zabójstwa popełnionego sześć lat wcześniej w ekskluzywnym klubie tenisowym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-233-8
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Harlan Coben "Krótka piłka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Myron Bolitar Cykl»
Wszyscy mają tajemnice
Kilka sekund od śmierci
Zaginiona
-5%
Dobiesław Wnuk
06 kwietnia 2020

"Krótka Piłka" to druga część przygód Myrona Bolitara, byłego agenta specjalnego, który w wolnym czasie «dorabia» jako prywatny detektyw. Przeczytałem poprzednią część, bardzo mi się spodobała i zdecydowałem sięgnąć po kolejną. Zdecydowanie pierwsze, co rzuca się w oczy, to ogrom pracy, jaki Coben włożył w szlifowanie zarówno warsztatu pisarskiego, jak i wymyślanych historii. Druga część jest o wiele wiele lepsza niż pierwsza. To, co spodobało mi się najbardziej to akcja – dynamiczna i ciekawa. Dużo się tu dzieje, nie znajdziecie w tej powieści długich i nudnawych opisów. Warto zwrócić uwagę na humor autora, który w moje gusta zdecydowanie trafia. Sprawia, że książkę czyta się dużo szybciej, jest «lżejsza». Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę