3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Istota i zasady procesu karnego 25 lat później. Księga poświęcona pamięci Profesora Andrzeja Murzynowskiego

PDF
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Księga pt. Istota i zasady procesu karnego 25 lat później. Księga poświęcona pamięci Profesora Andrzeja Murzynowskiego jest pośmiertnym hołdem złożonym Panu Profesorowi przez Jego przyjaciół i uczniów w trzecią rocznicę śmierci, która przypada 13.12.2019 r. Tytuł ten jest charakterystyczny; nawiązuje bowiem do okresu, który upłynął od ukazania się ostatniego wydania najważniejszego dzieła Pana Profesora: Istota i zasady procesu karnego (Warszawa 1994). Zadziwiające jest to, że mimo upływu tylu lat jest ono nieustannie aktualne i ważne, a dla kolejnych pokoleń procesualistów karnych stanowi z wyboru wciąż obowiązkową lekturę. Zawarte w Księdze teksty nawiązują treścią do poglądów i koncepcji Pana Profesora Murzynowskiego, a jednocześnie prezentują współczesne spojrzenie na istotę postępowania karnego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2021
  • ISBN: 978-83-8187-447-2
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
Maria Rogacka-Rzewnicka "Istota i zasady procesu karnego 25 lat później. Księga poświęcona pamięci Profesora Andrzeja Murzynowskiego" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Księgi Jubileuszowe»
Opus auctorem laudat. Księga jubileuszowa dedykowana Profesor Monice Czajkowskiej-Dąbrowskiej
Współczesne problemy prawa podatkowego. Teoria i praktyka. Księga jubileuszowa dedykowana Profesorowi Bogumiłowi Brzezińskiemu. Tom I i II
W pogoni za rzetelnym procesem karnym. Księga dedykowana Profesorowi Stanisławowi Waltosiowi
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę