O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy WigilijnejAudio

Słuchowisko z piosenkami
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Ponadczasowa historia o męstwie, miłości, poświęceniu i odwadze.

W noc wigilijną rodzi się ktoś wyjątkowy – następca tronu. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jego życie nie będzie usłane różami. Czy przepowiednia została dobrze odczytana? Jak poradzi sobie Gotfryd Zwycięzca z przeciwnościami losu. Czy młody książę nie podda się straszliwemu fatum? Poznaj niezwykłe i niebezpieczne przygody sprytnego i walecznego rycerza.

Piękne i magiczne słuchowisko waz z czternastoma piosenkami zaczaruje nie tylko najmłodszych, ale tych trochę starszych.Drodzy Słuchacze, Słuchowisko, które oddaję w Wasze ręce, to owoc mojej fascynacji postacią głównego bohatera, księcia Gotfryda i wszystkich jego przygód oraz przyjaciół, miłości i wrogów. I Wy dajcie się porwać tej historii, która w tylu odsłonach powtarza się w naszym życiu. Niech Gotfryd Zwycięzca będzie nam przewodnikiem w tym wielkim świecie, który przeplata chciwość i przemoc z łagodnością i poświęceniem, dumę z troską o to co kruche i ukochane, lojalność z żądzą przygody, a odwagę i zaufanie z drwiną.  - Gabriela Mościcka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 stycznia 2021
  • ISBN: 9788366155985
  • Lektorzy: Gabriela Mościcka, Jan Peszek, Józef Pawłowski
  • Wydawca: Aleksandria
Halina Górska "O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę