Półmorderca

Audio
Z serii: Czarna Seria
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Półmorderca
Tekst
Półmorderca
E-book
24,99  17,99 
Szczegóły
Opis książki

„Pamiętaj, mój chłopcze, że nigdy nic nie znaczyłeś dla świata. Zupełnie nic”. Nie są to najbardziej pocieszające słowa, jakie można usłyszeć od ojca, ale Adalbert radzi sobie w życiu całkiem nieźle. Przynajmniej dopóki nie spotykają go miłość i szaleństwo…

Czterdzieści trzy lata i jeden wyrok więzienny później Adalbert jest mizantropem z nadwagą, niestroniącym od alkoholu. Nagle powraca do niego przeszłość. A jedynymi, którzy mogą mu pomóc dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się prawie pół wieku temu, są niestety jego irytujący sąsiad (który nie chce wykorkować tylko po to, żeby nie drażnić Adalberta) i gadatliwa przyszywana kuzynka, która próbuje zmusić go do rozpoczęcia ćwiczeń. Ale cel nie zna ograniczeń. Mężczyzna musi zrobić, co do niego należy.

Håkan Nesser – jeden z najbardziej znanych szwedzkich twórców kryminałów, autor wielu powieści i opowiadań. Urodził się i wychował w mieście Kumla w środkowej Szwecji, jednak większość dorosłego życia spędził w Uppsali, gdzie do 1998 roku pracował jako nauczyciel, dopóki nie zaczął utrzymywać się z pisania. Największą popularność przyniósł mu jednak części cykl powieści kryminalnych o komisarzu Van Veeterenie. Innym znanym cyklem kryminalnym Nessera jest seria z inspektorem Gunnarem Barbarottim.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 31 lipca 2021
  • ISBN: 9788382520606
  • Tłumacz: Iwona Jędrzejewska
  • Lektor: Wojciech Żołądkowicz
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Håkan Nesser "Półmorderca" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Półmorderca
E-book
24,99  17,99 
Książka należy do serii
«Czarna Seria»
Półmorderca
Drugie życie Pana Roosa
Samotni
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę