Zawsze będziemy razem

Audio
Z serii: Saga Dobrzyńskich #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zawsze będziemy razem
Zawsze będziemy razem
E-book
31,90 
Szczegóły
Opis książki

Drogi, które rozdzielił los, tak trudno połączyć na nowo.Choć Teresa i Kateryna mają wspólną siostrę, to koleje ich losów były zupełnie różne. Bolesna przeszłość sprawiła, że nigdy nie miały okazji lepiej się poznać. Czy jako dorosłe kobiety będą potrafiły od nowa zbudować rodzinne więzi, a podobne problemy zbliżą je do siebie?


Teresa jako młoda żona czuje się coraz bardziej samotna. Jej mąż angażuje się w politykę, a odmienne poglądy stają się zarzewiem kłótni. Maksymilian spędza sporo czasu poza domem i poznaje fascynującą kobietę, z którą wiele go łączy. Niejeden mógłby stracić dla niej głowę…


Kateryna próbuje ułożyć sobie życie u boku Gustawa. Ukochany mężczyzna, dzieci i praca w szpitalu sprawiają, że wreszcie może zaznać spokoju i szczęścia. Do czasu. Czy zazdrość i intrygi zniszczą wszystko, co razem zbudowali?


Od książek Gabrieli Gargaś nie sposób się oderwać. Jej poruszające i pełne emocji opowieści sprawiły, że stała się czarodziejką kobiecych uczuć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 września 2020
  • Czas trwania: 8 godz. 23 min 14 sek.
  • ISBN: 9788366657120
  • Lektor: Paulina Holtz
  • Wydawca: Czwarta Strona
  • Spis treści
Gabriela Gargaś "Zawsze będziemy razem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zawsze będziemy razem
E-book
31,90 
Dorota Dutko
29 listopada 2020

Poruszająca, ciepła opowieść, jedna z lepszych obyczajówek jakie miałam okazję czytać. Gabriela Gargaś przeniosła mnie w okres powojennej Polski, kiedy życie toczyło się wokół braku podstawowych produktów w sklepach, narastającego kryzysu gospodarczego, inwigilacji i licznych aresztowań. W tych okolicznościach autorka ukształtowała ciekawych bohaterów, którzy mimo niespokojnych czasów, starają się żyć normalnie i zachować człowieczeństwo wobec innych. «Zawsze będziemy razem» skradła mi łzę kilkakrotnie, jest to książka obładowana emocjami. Gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę