Tajemnica starego witraża - Tom 1. Trzy krople życiaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tajemnica starego witraża to cykl opowieści o niezwykłych przygodach grupy nastolatków, w której prym wiedzie dziewczyna o nadnanaturalnych zdolnościach. Marta urodziła się w Polsce, ale całe życie mieszkała poza jej granicami. Pewnego razu przyjeżdża na wakacje na Warmię i tam pozostaje pod opieką wujka Jurka - starszego pana, ojca chrzestnego swojego taty. Wraz z wnukami gospodarza mieszka w domu pełnym antyków i dzieł sztuki, w domu, gdzie tchnienie tajemnicy zieje z każdego kąta.


Tom 1 - Trzy krople życia

W domu nad jeziorem bohaterka spotyka Helenę, dziewczynę z przeszłości. Razem z nią i wnukami wujka Jurka - Alicją i Kacprem - rozwiązuje tajemnicę starego witraża. Ich wspólne perypetie sprawiają, że w życiu samotnych dotychczas nastolatków pojawia się i cementuje nowa jakość: przyjaźń... i to taka, dla której warto zaryzykować.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
  • ISBN: 978-83-63590-59-8
  • Redaktor: Iwona Dudzińska
  • Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne
  • Spis treści
Ewa Rosolska "Tajemnica starego witraża - Tom 1. Trzy krople życia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Tajemnica starego witraża»
Tajemnica starego witraża - Tom 3. Po drugiej stronie
Tajemnica starego witraża - Tom 2. Księga życzeń
W spirali zła
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę