Nasza klasa, dalsze zmaganiaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Do rąk Czytelnika trafia kolejny tom powieściowy Naszej klasy, w którym wspólnie z bohaterkami przemierzamy meandry miłości, przyjaźni, nadziei, rozczarowania. Słowem – jak to w życiu.


 I tym razem opowieść osnuta jest wokół portalu społecznościowego, który  wprawdzie – jak podkreśla Autorka – wprowadza zamęt, ale przywraca  również wiarę w marzenia.


 Obok postaci znanych już z pierwszej części, pojawiają się również nowi  bohaterowie, a wraz z nimi nowe, fascynujące wątki oraz nieoczekiwane  rozwiązania. Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich (ur. 1956, Elbląg). W  1975 roku przeniosła się do Gdańska, gdzie między innymi zarządzała Halą  Targową na Zaspie. Obecnie zajmuje się marketingiem sieciowym Polskiego  Kolagenu. Blisko 15 lat mieszkała w malowniczej kaszubskiej wsi, a  obecnie znów powróciła do Trójmiasta.


 Jako pisarka zadebiutowała w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią  „Zojda z Bieszczad”. Na jesieni tego samego roku opublikowana została  obyczajowa powieść „Nasza klasa i co dalej”. Kolejny rok zaowocował  wydaniem powieści „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”, a w 2012 roku  ukazał się bułgarski romans przewodnikowy „Kochaj mnie od morza do  morza”. W kolejce wydawniczej czeka już historyczny romans „Ognista miłość”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Ewa Lenarczyk "Nasza klasa, dalsze zmagania" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę