Wojownicy. Ogień i lódTekst

Z serii: Wojownicy #2
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych kotów współżyją w niełatwej harmonii. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe niebezpieczeństwa...

Ogniste Serce jest już pełnoprawnym wojownikiem Klanu Pioruna, jednak to nie koniec jego kłopotów. Nadchodzi zima, koty z Klanu Rzeki spoglądają groźnie na ziemie bogatszych w pożywienie klanów, a słaby Klan Wiatru ze wszelkich sił stara się uniknąć zagłady. Rosnące napięcie między klanami przekształca się w otwarty konflikt. Tymczasem Ogniste Serce obawia się zdrady wśród swoich...

„Niesamowita kontynuacja powieści, która bez wątpienia na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zaczynając lekturę, możecie być pewni, że weźmiecie udział w spektakularnych kocich bitwach, spotkacie wyjątkowo odważ­nych bohaterów, a także przeżyjecie masę emocji, na które nie pozwala nam rutynowa codzienność! Saga Wojownicy to idealna propozycja dla czytelników w każdym wieku”.

Dominika Trawczyńska, Modna Książka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788365122070
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Erin Hunter "Wojownicy. Ogień i lód" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wojownicy»
Wojownicy. Omen gwiazd. Przemijające echa
Wojownicy. Omen gwiazd. Czwarty uczeń
Wojownicy. Nowela. Życzenie Liściastej Sadzawki
-5%
Żaneta Kowalkowska
01 czerwca

To, co stworzyła autorka jest nieziemskie. Często zdarzam mi się zachwycać pierwszą częścią, a później czytać słabą, naciąganą kontynuację. Jednak tu było inaczej. Każde zdanie, każdy rozdział były perfekcyjnie dobrane i opisane. Niegdyś abstrakcyjna historia o kotach stała się fenomenalnym dziełem sztuki. Nowe postacie, nowe lokacje oraz ogromna dawka emocji. Koty to bardzo mądre stworzenia i niektórych zachowań ludzie mogliby się od nich uczyć… W dwóch słowach: fenomenalna książka!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę