3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wojownicy. Ucieczka w dzicz. Wersja ilustrowana

Tekst
Z serii: Wojownicy #1
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowe, pięknie ilustrowane wydanie

Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.

Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych.

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.

Dołącz do legionu fanów, którzy sprawili, że „Wojownicy” Erin Hunter to międzynarodowy fenomen i światowy bestseller! Ucieczka w dzicz to epickie przygody, bezwzględne kocie wojny i intrygujący świat pełen fantazji.

Ucieczka w dzicz to piękna opowieść o przyjaźni i lojalności. To lektura nie tylko dla miłośników futrzaków, ale przede wszystkim dla każdego, kto kocha świetną przygodę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 08 lipca 2020
  • ISBN: 9788365122940
  • Tłumacz: Katarzyna Krawczyk
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Erin Hunter "Wojownicy. Ucieczka w dzicz. Wersja ilustrowana" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wojownicy»
Wojownicy. Omen gwiazd. Czwarty uczeń
Wojownicy. Nowela. Życzenie Liściastej Sadzawki
Wojownicy. Nowela. Życzenie Liściastej Sadzawki
-5%
Iwona Suska
28 października 2020

Bardzo polecam przeczytanie tej książki. Zaczynając od fabuły, która jest niezwykle oryginalna i angażująca, po styl i klimat powieści, a także tempo akcji i kreacje bohaterów. Czytelnik zżywa się z kotami, ich losami, historią, wierzeniami, obyczajami i naprawdę nie chce się kończyć czytać. Początkowo miałam mały kłopot z ilością imion, jednak, gdy mózg sobie wszystko poukładał, z przyjemnością poznawałam przygody Rdzawego i reszty ferajny. Naprawdę piękna opowieść o lojalności, przyjaźni i braterstwie. Zachęcam do czytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę