Elle Kennedy

Elle Kennedy

El Kennedy jest kanadyjską pisarką, autorką kilkudziesięciu współczesnych powieści miłosnych, z których wiele stało się bestsellerami. Dziec... Szczegóły

O autorze

El Kennedy jest kanadyjską pisarką, autorką kilkudziesięciu współczesnych powieści miłosnych, z których wiele stało się bestsellerami.

Dziecięce marzenie, które stało się rzeczywistością

El Kennedy urodziła się 19 stycznia 1982 roku w Ontario, na przedmieściach Toronto. Od dzieciństwa marzyła o byciu pisarką i dążyła do tego od okresu dojrzewania, kiedy pisała pierwsze historie. Po ukończeniu szkoły El wyjechała do Nowego Jorku, gdzie uzyskała licencjat z języka angielskiego. Obecnie jest profesjonalną pisarką, której prace były wielokrotnie uznawane za Bestsellery.

El Kennedy współpracuje z różnymi wydawnictwami. Według autorki, ona kocha wszystkich bohaterów, o których pisze, więc są żywi, emocjonalni i atrakcyjni dla czytelników. Aby utrzymać zainteresowanie opinii publicznej, pisarka wysyła postacie w poszukiwaniu przygód i okresowo naraża je na niebezpieczeństwo.

Młodzieżowe powieści o miłości

Bibliografia El Kennedy'ego obejmuje ponad sześć tuzinów powieści, ale tylko niewielka część została przetłumaczona na język rosyjski. Najpopularniejsze są następujące dzieła:

  • "Cel";
  • "Wynik";
  • "Błąd";
  • „Umowa”.

Wielu pamięta serię powieści «Scarlet», której bohaterami byli młodzi hokeiści, a także ich atrakcyjne dziewczyny. Wraz z postaciami czytelnik będzie uczestniczyć w licznych imprezach, być świadkiem pikantnych scen i wewnętrznych monologów.

Podczas pracy nad książkami El Kennedy używa nowoczesnego języka pełnego zwrotów młodzieżowych. Jej twórczość będzie interesującym dla nastolatków, a także miłośników współczesnego romansu.

Podobni autorzy