Tylko matkaTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

TYLKO MATKA…


Erica Wright nie musiała ścierać ze ścian swojego domu napisu „MORDERCA” od ponad roku. Życie powoli wracało do normy. Ale kobieta wie, że jej syn, Craig, wkrótce zostanie wypuszczony z więzienia. A wtedy z jej życia znów zniknie spokój.


…BY MU UWIERZYŁA


Erica nigdy nie wątpiła w niewinność Craiga – pomimo kłamstw, które mówiła dla niego lata wcześniej. Jednak gdy jej syn wraca do domu, od razu dostrzega w nim zmianę. Nie rozpoznaje w nim własnego dziecka.


…KŁAMAŁABY DLA NIEGO


Więc gdy kolejna dziewczyna znika, kobieta zaczyna go podejrzewać. Ale jak matka mogłaby się odwrócić od własnego syna? Jak daleko mogłaby się posunąć, by go chronić?


…ALE CZY UKRYŁABY PRAWDĘ?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-099-5
  • Redaktor: Maria Olejniczak-Skarsgard
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Elisabeth Carpenter "Tylko matka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

"Tylko matka" to trzymający w napięciu psychologiczny thriller, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Po raz pierwszy spotykam się z twórczością autorki, jednak opis na okładce zachęcił mnie na tyle, że byłam naprawdę ciekawa co też czai się w środku. Fabuła jest przedstawiona z trzech perspektyw, a ukazuje sprawę zaginięcia młodej dziewczyny i podejrzanego w sprawie, niedawno uwolnionego z więzienia – Craga. Mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać, co dostrzega jego matka, która zawsze wierzyła w jego niewinność. Jednak tym razem zaczynają nią targać wątpliwości. Moim zdaniem autorka miała świetny pomysł na fabułę i pierwszorzędnie poradziła sobie z przedstawieniem go. Książkę czyta się w pełnym zainteresowaniu i ciężko jest się oderwać. Polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę